Etsning och färgakvatint med reliefprägling, 1974, signerad med blyerts 42/50, tryckt och utgiven av Gustavo Gili, Barcelona. Bladstorlek 63,8 x 89,5 cm.
Dupin 648.
×
Logga in
Kunde inte logga in