Estatestämpel samt signerad med blyerts av George och Betty Woodman och numrerad 6/40 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 12,7 x 12,5 cm. Bladstorlek 25,5 x 20,3 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in