Tiffany ring "Novo" med en cushionformad briljantslipad diamant 2.29 ct kvalitet G vs1
enligt medföljande certifikat samt runda briljantslipade diamanter total vikt ca 0.16 ct, platina, storlek 17/53, total vikt 4 g. Stämplad Tiffany&Co samt numrerad 35606106. Etui samt certifikat och garanti från Tiffany medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in