"Ducks" ("Ender"/"Enten")
Signerad Edv Munch och numrerad No 2 med blyerts. Annoterad i blyerts i nedre höger hörn "Enten". Utförd 1912-13. Litografi 26 x 40 cm, bladstorlek 40 x 49,5 cm.
Woll, 415.