1116
1094571

Labitte Frères armband 18K guld med emaljdekor samt rosenslipade diamanter och pärlor

Utropspris
14 000 - 16 000 SEK
1 230 - 1 410 EUR
1 310 - 1 490 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

inre diameter ca 6 cm, bredd 2 cm, total vikt 44 g. Med franska stämplar. Tillpassat etui medföljer.

Emaljskador

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

559. Gösta Nystroem, Tre figurer i hatt.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
290 000 SEK