"Pocket Parks III"
Enligt uppgift signerad Lisa D Manner och daterad 2011 a tergo. Triptyk, olja på pannå 14 x 40 cm.
Galleri Magnus Åklundh, Malmö.
Stockholms Auktionsverk, "Nutida" 2014.
"Lisa D. Manner - Paintings", Kalejdoskop förlag 2012, avbildad sid. 102-103.