712
1030722

BOJAN med LOCK, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Dekor i famille rosefärger mot cappucinerbrun fond. Höjd 20,5 cm.

Stjärnspricka till insidan, lock med lagningar.