Sommardag Meudon
Signerad I. Westfelt och daterad Meudon 1887 med dedikation: "À ma chère amie Elisabeth Keyser". Olja på pannå 31,5 x 20,5 cm.
Ursprungligen i konstnären Elisabeth Keysers samlingar (i gåva direkt från konstnären); privat samling.