887
979639

BROSCH

Utropspris
37 000 - 42 000 SEK
3 270 - 3 710 EUR
3 350 - 3 800 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
BROSCH

i form av en blombukett med briljantslipade diamanter, total vikt ca 4.14 ct, samt baguetteslipade diamanter, totalt vikt ca 1.27 ct, platina, höjd 4.5 cm, total vikt 20 g. Stämplad 'Walser Wald' och 'platina', troligen Buenos Aires, Argentina, 1950-tal.

Nålen 14K guld