873
983890

ARMBAND

Utropspris
23 000 - 25 000 SEK
2 060 - 2 230 EUR
2 180 - 2 370 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
ARMBAND

18K guld och vitguld med diamanter, total vikt ca 0.90 ct, längd 18 cm, total vikt 70 g. Med svenska importstämplar.

Bruksslitage

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?