Delvis förgylld, konande, på kälad fot med svängda knäckar, vågband och stansad lambrequin, livet med svisselerade kartuscher och initialer. Höjd 20,5 cm, vikt 505 gram.
Små bucklor, repor.
×
Logga in
Kunde inte logga in