18K rosé gold, automatisk, safirglas, stor sekundvisare, glasbaksida, läderband, originalspänne i 18K rosé guld, cert. december 2004, box, ytterkartong.
Limiterad och numrerad (25/88)
Caliber 2663.4, Verknr 000695, Boettnr 25/88
Smärre slitage.