18K rosé guld, manuell, safirglas, liten sekundvisare, minutrepeter, läderband, viklås i 18K rosé guld, cert december 2011, box.
Limiterad och numrerad (Nr 013/500).
Caliber 98950 , Verknr 3.131.657, Referensnr IW5449-05, Boettnr 3.416.134
bruksskick