"Landskap"
Signerad Peter Frie och daterad -94 a tergo. Duk 200,5 x 120,5 cm.
Galleri Leger, Malmö
Peter Frie är ständigt aktuell med utställningar runt om i Sverige. Senast hade han en separatutställning mellan 7 september – 8 oktober i år på galleri Bohman-Knäpper i Stockholm.