META ISÆUS-BERLIN, olja på duk, signerad Meta Isæus-Berlin och daterad 2007 a tergo.
Släktmöte. 72 x 110 cm.
"Ingen anmärkning"
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.
Meta Isæus-Berlin är aktuell med utställning på L&B Contemporary, Barcelona, Spanien, "Double Gaze", 29 september - 22 november 2017.