"Breakfast"
Signerad M. I-B och daterad -08 a tergo. Olja på linneduk 115 x 132 cm.
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.
Meta Isæus-Berlin är aktuell med utställning på L&B Contemporary, Barcelona, Spanien, "Double Gaze", 29 september - 22 november 2017.