"Starry Messenger #17"
Signerad Anders Knutsson och daterad 1975 a tergo. Olja och vax på duk 152 x 141 cm.
Ingen droit de suite / följerätt.
Bukowskis Primary Sale, "Anders Knutsson H034", 3 april 2011.