Förgyllt silver, ej stämplade. Två droppslipade diamanter, ca 1.54 ct och 1.65 ct, L-M/SI. Övriga diamanter, ca 4.15 ct. Höjd 6 cm. Totalvikt ca 15,9 g. Etui.
×
Logga in
Kunde inte logga in