silver (0,935), manuell, plexiglas, läderband, ca 1915.
Boettnr 685.699 J, Boett stämplad W&D Rolex.
Urverk (6/10)
Urtavla och visare (4/10) Delvis renoverad
Boett (6/10) Bucklor
Läterband
Lås (spänne)
Certifikat (Nej)
Box (Nej)
Totalintryck (7/10)