"The Judgement"
Signerad Yngve Rådberg och daterad 2006 a tergo. Olja på akrylglas 28 x 42 cm.
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, "Yngve Rådberg", 23 november - 17 december 2006.
Andreas Nilsson och Magnus Jensner (red), "Yngve Rådberg", 2008, utställningskatalog Dunkers Kulturhus, avbildad som nr 67 i förteckningen över konstnärens samtliga verk.