Signerad Bert Stern och daterad 2013 och numrerad 17/50 a tergo. Även stämplad "Copyright by Bert Stern" a tergo. Archival Pigment Print, bildyta 31 x 31 cm.
Proveniens
Bert Stern Studios, New York.
×
Logga in
Kunde inte logga in