751
792740

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STORMANDE HAV.

Sign. Olja på duk 48 x 70 cm.

Smärre slitage.