564
782411

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 870 - 2 330 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Förgylld och bronserad. Genombruten dekor i form av rocailler och blommor. I ramen spegelglas. Höjd 130, bredd 54 cm.

Anlupet glas, ställvis bortfall av förgyllning och kredering.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

854. Olle Bærtling, "SYAMAK".
Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
Aktuellt bud:
380 000 SEK