"Cookie in the NY Inferno, NYC 1985"
Signerad Nan Goldin och numrerad 65/75 a tergo. Framtagen 1989. Cibachrome, bildyta 39 x 58 cm. Bladstorlek 51 x 61 cm.
Matthew Marks Gallery, New York.
Christian Larsen, Stockholm.