"The High Diver"
Signerad a tergo. Utförd 2009. Akvarell på papper 250 x 120 cm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Galleri Mejan, Stockholm, "Hide and Seek", 9 - 20 januari 2010.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm, "Idag är igår imorgon / Today is Yesterday Tomorrow",
25 augusti - 2 oktober 2010.