305
779487

SWEDISH GRACE, spegel, 1920-30-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
707 - 883 EUR
729 - 911 USD
Klubbat pris

Tenn, dekor av bladrankor med blommor, ostämplad. Diameter 47,5 cm.

Slitage, buckla, spegelglaset korroderat.