994A
735605

Erik Henningsen

(Danmark, 1855-1930)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
18 200 - 22 700 EUR
19 300 - 24 200 USD
Klubbat pris
200 000 SEK
Erik Henningsen
(Danmark, 1855-1930)

"Dansbanan"

Signerad E Henningsen och daterad 1891. Duk 96,5 x 137 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

635. Carl Theodor Staaf Tillskriven, "Konung Oscar I" (1799-1859).
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK