693
705660

RING med briljantslipade diamanter, ca 2.50 ct totalt.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 410 - 1 590 EUR
1 460 - 1 640 USD
Klubbat pris

Kvalitet ca H/VS. Sidostenar ca 0.5 ct styck. 39 diamanter totalt. Guldvikt 11.2 gram. Storlek 16.25/51. 18K vitguld. Stämplad TOWE 750.

Minimalt bruksslitage