1073
731706

Charles Joseph Natoire

(Frankrike, 1700-1777)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 100 - 3 540 EUR
3 170 - 3 620 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Charles Joseph Natoire
(Frankrike, 1700-1777)

CHARLES JOSEPH NATOIRE, Hans krets, Olja på duk, ej signerad.

Mars, Venus och Cupid. Uppfodrad duk 76 x 76 cm.

Uppfodrad duk, krackelerad, retuscher.