"Imola Three II, State I", ur. "The Circuits Series"
Reliefprägling, träsnitt, schablontryck och serigrafi i färg, 1984, signerad med blyerts och numrerad 9/10, utgiven och tryckt av Tyler Graphics, Ltd. 167 x 130 cm (TGL handgjort papper).
Bladet mäter 167 x 130 cm. Sheet measures 167 x 130 cm.
Axsom 164A.