354
632523

VAS, porslin. Sen Qingdynasti, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformad. Polykrom dekor med figurscener, blommor och bladverk. Höjd 64 cm.

Slitage.