194
649923

LAMA, patinerad kopparlegering. Tibet, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande i meditativ ställning. Höjd 6 cm.

Slitage.