1326
624716

SKULPTUR. Italien, 1700/1800-tal.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 740 - 5 690 EUR
5 430 - 6 520 USD
Klubbat pris

Serpentinsten. Herkules och kentauren Nessus (efter Giambologna 1599). Höjd 59 cm.

Skador/Delar saknas.

After the original by Giambologna 1599.