1324
639530

KORTHÅLLARE. Älvdalen, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Blybergsporfyr. Balusterform. Höjd 12 cm.

Obet nagg.