Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Fanerat med mahogny. Detaljer av mässing. Lös bricka av svartmålad plåt med värdshusscen. Längd 79, bredd 62, höjd 77 cm.
Lagningar, sprickor. Bricka gammal men troligen ej ursprunglig.