"H, vilken resa..."
Signerad Martin Wickström och daterad 2007 a tergo. Duk 167 x 124 cm.
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.
Angelika Knäpper Gallery, "Art Cologne", Köln, 2007.
Lars Liljendahl och Greger Ulf Nilson (red), "Martin Wickström, 99_09", 2009, avbildad sid 460.