"HUNGARIAN DEBUTANTE BALL, NEW YORK CITY", 1980
Signerad Larry Fink och stämplad "Photograph Copyright Larry Fink" på etikett a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 36,8 x 37,8 cm. Vintage.
PPS (Photo Professional Service), Hamburg, 1983.
Collection Karin & Lars Hall.