"Reparation" (for Parkett no. 27)
Litografi med kollage av tråd och papper, 1991, signerad med blyerts och numrerad 72/75, tryckt av Solo Impression, New York, utgiven av Parkett Publishers, Zürich/New York. Bladstorlek 25 x 20,5 cm.