JOSEF FRANK, skåp, Firma Svenskt Tenn, modell 2135.
Mahogny, rotfanerade dörrar, inredning med två lösa hyllplan, utdragbar skiva. Brännstämplat Josef Frank Svenskt Tenn. Bredd 106 cm, djup 44 cm, höjd 140 cm. Nyckel finns.
×
Logga in
Kunde inte logga in