Färglitografi, 1960, signerad med blyerts och numrerad H.C. 12/20, tryckt av Mourlot, Paris och utgiven av Éditions Surréalistes. Bladstorlek 33 x 25 cm (Auvergne à la main, Richard de Bas).
Mourlot 270 (MA 202).
×
Logga in
Kunde inte logga in