145
584194

VÄGGVAS, porslin, Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Dekor i famille verte av Fenixfåglar. Höjd 29,6 cm.

Lagningar.