1376
556340

GUERIDONER, ett par. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Mahogny, delvis förgyllda och bronserade. Medaljonger av pastellage. Höjd 118 cm.