1272
505890

ÖRHÄNGEN med fasettslipade tanzaniter, totalt 9.10 ct samt briljantslipade diamanter, totalt 2.10 ct.

Utropspris
32 000 - 34 000 SEK
2 860 - 3 040 EUR
3 030 - 3 220 USD
Klubbat pris

Längd ca 50 mm. 14K vitguld.

Bruksslitage. Mindre repor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?