Utan titel, 2008
Signerad Tom Sandberg och daterad 2008 a tergo. Vintage. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32,5 x 22 cm. Bladstorlek 40,5 x 30,3 cm.
Galleri Balder, Oslo.
Galleri Balder, Oslo, "Scandinavian grey", 9 maj - 2 juni 2013.