"Johnny Depp, New York City, 1993"
Signerad Albert Watson och numrerad 4/25 på etikett a tergo. Archival pigment print, bildyta 60 x 48 cm. Bladstorlek 76 x 61 cm.
Korrekt teknik är archival pigment print.
Tres Hombres Art, Halmstad. Inköpt 2009 av nuvarande ägare.
Hotel Tylösand, Halmstad, "Albert Watson", 26 juni - 30 augusti 2009.