Emaljerad skiva med karnevalsmotiv i svart mot blått. Sign Stig L. Bas i ek, etikettmärkt Nordiska Kompaniets Verkstäder Trivaserien samt stämplat 3.11.59. längd 135 cm, bredd 48 cm, höjd 50,5 cm.
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in