551
573031

OKÄND FORMGIVARE, väggarmaturer, 4 st, Sverige 1940-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Mässing, randiga blästrade glaskupor. Höjd 50 cm, bredd 24 cm.

Obetydliga nagg.