Arne Jones E1299
780
468857

Léon Francois Comerre

(Frankrike, 1850-1916)
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 740 - 7 120 EUR
5 430 - 8 140 USD
Klubbat pris
Léon Francois Comerre
(Frankrike, 1850-1916)

LÉON FRANCOIS COMERRE. Olja på duk. Sign Leon Comerre samt L.Comerre.

Kvinna a la japonaise. 60,5 x 42,5 cm.

Krackelyr över hela ytan.
Obetydliga knappnåls hål i hörnen.
Obetydligt färgbortfall.
Nyligen är rengjord av konservator.