1751
535661

SEMIANTIK KINESISK MEDITATIONSMATTA. 357,5 x 60 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris

Sex benvita fält med blomstermedaljong, eviga knuten och stiliserade blommor.

Obetydligt slitage, fläckar, ställvis något fälld, lagningar. En senare kortsida.