1669
509594

BORDSPENDYL. Louis XVI, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 180 EUR
1 850 - 2 310 USD
Klubbat pris

Vit och svart marmor, förgylld brons, samt antikiserande reliefer. Vitemaljerad urtavla. Längd 29, höjd 46 cm. Pendel och nyckel medföljer. Nyckel finns.

Dekordelar saknas ställvis.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?